Candle Massage – masáže svíčkou

Guergi®, Harmony a Procyon

 

Dopřejte si jedinečný zážitek

Nechte se rozmazlovat

Relaxace s vůní jižní Francie

 

( Japonský lotos, jasmín, levandule, vanilka, karamel, konopí, orient )

 

Candle Massage, je originální relaxační metodou, která se dostává do popředí v nabídce mnoha exkluzivních center péče o tělo. Je stále častěji vyhledávána klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek - harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.

Dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a obnovu energie v sobě skrývá jedinečná kompozice přírodních látek masážních svíček Guergi® a Harmony. Oheň těchto svíček nejenže vytvoří romantickou uklidňující atmosféru, ale poskytne vám příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii.

Masážní parfémované svíčky GUERGI®, Harmony a Procyon

Svým složením, obsahují přírodní vosky (směs sojového oleje a včelího vosku), parfémy a éterické oleje, a kvalitou použitých ingrediencí, jsou masážní svíčky Guergi® ideální pro relaxaci či regeneraci svalů po sportovním výkonu a fyzikální terapeutickou masáž.

Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzikální terapeutickou masáž či relaxaci a ozdravění pokožky.

 
 
 
TOPlist